Video Call Hizmetleri

Teknolojinin ilerlemesi ve dijital kanalların güçlenmesiyle birlikte müşteri ilişkilerini yönetebilmenin birçok etkili yolu ortaya çıkmıştır. Çağrı merkezleri ve SMS’ler, en sık tercih edilen yöntemler arasındadır. Bunun yanında video call hizmetleri; sektördeki en yeni gelişmeler arasında olduğu gibi, kurumsal görünüme ve prestije önem veren işletmelerde, müşterilere daha nitelikli hizmetler sunabilmek için tercih edilir. 

video call hizmetleri
video call hizmetleri
video call hizmetleri

Eğer video call hizmetleri aracılığıyla çok sayıda avantaj elde etmek istiyorsanız, Londra Kapital ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz stratejileri sizler için geliştirecektir. Profesyonel programlarımızdan yararlanarak, müşterilerinizle sesli veya görüntülü şekilde görüşme sağlayabileceğiniz bir çağrı merkezi sistemine sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Şirketinizin kurumsal iletişim ihtiyaçları hakkında hemen bizimle iletişime geçin! İletinizi alan uzman ekibimiz, en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

Video Call Hizmetleri Ne İşe Yarar?

Hizmetimizde ana hedef müşteriyle iletişime geçmek olsa da pek çok faaliyeti gerçekleştirmek için outbound çağrı tercih edilir. Hizmetin tercih edilme sebeplerinden bazıları aşağıdaki gibidir: 

Etkili İletişim

Müşterilerinizle iletişiminizde ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmaları minimum düzeye indirebilirsiniz.

Satış Oranını Yükseltme

Görüntülü görüşme seçeneğini bir satış kanalına da çevirebilirsiniz. Satış oranlarınızı artırabilirsiniz.

Olumlu Müşteri Deneyimi

Çağrı merkezlerindeki bekleme sürelerini olabildiğince azaltırsınız. Bu sayede müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

İş Yönetimi

Yalnızca kritik durumlarda görüntülü görüşmeyi tercih ederek aramalarınızı kategorize edebilirsiniz.

Video Call Hizmetleri ile Sorun Çözme

Video call hizmetleri sayesinde edineceğiniz en büyük fayda, sorunları çok daha hızlı çözebilmek olacaktır. Böylece müşterilerinizin aynı konu için birkaç kez sizi aramak zorunda kalmasının da önüne geçebilirsiniz. Bu durum, ilk aramada çözüm (FCR – First Call Resolution) oranını yükselterek işletmenizi başarıya götürecek önemli bir noktadır.

Video görüşmeleri sayesinde etkili bir iletişim kurmanız ve müşteri memnuniyetini kısa vadede artırmanız mümkündür. Bu yöntem, form doldurma ya da tuşlama yapma gibi vakit alan eylemlerin de önüne geçer. 

Müşterilerinizle iletişimi güçlü tutmak ve sorunlarına anlık olarak çözüm sunabilmek için sizler de video call yöntemini tercih edebilirsiniz. Londra Kapital firmamızla iletişime geçerek müşteri memnuniyeti ve video call ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.