Hakkımızda

2013 yılından bu yana faaliyet gösteren Londra Kapital İstanbul firmamız; Türkiye, Almanya, Avusturya ve Bosna Hersek’te, yerli veya yabancı firmalara, “Dış Kaynak Kullanımı” kapsamında hizmetler sunmaktadır. Almanca - Türkçe dil hakimiyeti son derece güçlü olan genç ve dinamik ekibimiz, farklı kültürleri yönetebilme yeteneğiyle çağrı merkezi alanında çözüm odaklı danışmanlık sağlar. Londra Kapital İstanbul ekibi olarak pek çok şirkete katma değer kazandırmak için etkili stratejiler geliştirmeye devam ediyoruz.

Genel merkezlerimiz, İstanbul Gayrettepe ve Antalya Muratpaşa konumlarında yer almaktadır. Sahip olduğumuz üstün teknoloji, uzman iş gücü ve etkin süreç yönetimiyle, çağrı merkezi çözümlerini, rekabet üstünlüğüyle sağlıyoruz. Müşterilerinizin bağlılığını artıracak ve portföyünüzü geliştirecek özelleştirilmiş çağrı merkezi deneyimlerimizle birlikte, etkileşimlerinizin ve çalışmalarınızın profesyonel şekilde ilerlemesini istiyorsanız, bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Londra Kapital İstanbul olarak sunduğumuz çağrı merkezi çözümleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizi, potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde sunabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri portföyünüzü yalnızca Türkiye’yle sınırlı tutmadan, Almanya ve Tüm Avrupa’ya hızlı biçimde ulaştırmanızı sağlayacak yöntemlere sahibiz. Yeni nesil çağrı merkezi hizmetlerimizde, işletmenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek pek çok çalışmayı bulabilirsiniz.

Londra Kapital İstanbul, işletmelerin başarısına katkı sağlayarak, çalışmalarının daha değerli bir noktaya getirilmesine yardımcı olan lider bir kuruluştur. İşletmenizin gereksinimlerini anlayarak sizlere özel çözümler üretiyor ve bunları etkili bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz.

Pazarlama odaklı hizmetler sayesinde işletmenizin gelirlerini artırmaya ve müşteri portföyünüzü geliştirmeye yönelik stratejiler sunuyoruz. Müşteri hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan uzman ekibimiz, çeşitli pazarlama stratejileriyle etkili çözümler sunmaktadır. Müşteri deneyimini iyileştirmek adına sorun çözmeye ve satış sonrası destek sağlamaya yönelik etkileşim hizmetlerimizle, mevcut müşterilerinize hizmet kalitenizi gösterebilmeniz mümkündür.

Global bir bakış açısıyla yaklaştığımız tüm hizmetlerde, işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri belirliyoruz. Tamamıyla kurumsal çözümler doğrultusunda sağladığımız tüm hizmetler, müşterilerin yalnızca bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmasında önemli bir rol oynar. Her daim gelişen ve büyüyen bir sisteme sahip olmak amacıyla telekomünikasyon, otomotiv, inşaat ve çağrı merkezi sektörlerinde kendine yer edinen firmamızda; faaliyetlerimize değer katan ekibimizle, çalışmalara devam ediyoruz.