Sorun Çözme & Şikayet Yönetimi

İşletmelerin müşteri bağlılığını artırmak ve etkileşimlerini profesyonel şekilde değerlendirmek için sorun çözme ve şikâyet yönetimi hizmeti son derece önemlidir. Uzman ekibimiz aracılığıyla bu alandaki uygulamaları kullanarak portföyünüzü genişletmeniz mümkündür. Firmanız için özelleştirilen çağrı merkezi çözümlerimizle sektörünüz ne olursa olsun, müşteri ilişkilerinde fark yaratabilirsiniz. 

sorun çözme
sorun çözme
sorun çözme

Sorun Çözme & Şikâyet Yönetimi Nedir?

Sorun çözme ve şikâyet yönetimi; faaliyetleriniz süresince ortaya çıkabilecek problemleri en doğru şekilde analiz ederek, etkili çözüm yolları sunma uygulamasıdır. Alanında uzman kadromuz tarafından ürün veya hizmetlerle ilgili müşterilerinizin memnun kalmamasına neden olabilecek tüm durumlar, özenle incelenir. Ulaşan şikâyetleri profesyonel biçimde inceleyen ekiplerimiz, iletişim noktasında elde edeceğiniz gelişimsel faydaları ciddi oranda artırmaktadır. 

Bizimle İletişime Geçin!

Şirketinizin kurumsal iletişim ihtiyaçları hakkında hemen bizimle iletişime geçin! İletinizi alan uzman ekibimiz, en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

Sorun Çözme & Şikâyet Yönetimi Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Sorun çözme ve şikâyet yönetimi uygulamalarımızdan yararlanarak beklediğinizin ötesinde olumlu geri dönüşler alabilir ve müşteri memnuniyetini kısa bir süre içerisinde büyük oranda artırabilirsiniz.  Hizmetlerimiz sonucunda elde edeceğiniz bazı avantajlar aşağıdaki gibidir:

Pazarlama

Ürün ya da hizmet pazarlamak mümkündür. Bu sayede marka müşteriye tanıtılarak, firmayı tercih etmesi için gerekli nedenler sunulur.

Memnuniyet Ölçümü

Müşterinin satın aldığı ürün ya da hizmete olan memnuniyetini belirlemek için anketler yapılır. Bu sayede karşı tarafın geri bildirimleri ve şikayetleri göz önünde bulundurularak sorun çözücü stratejiler uygulanabilir.

Potansiyel Müşteri Veritabanı

Müşterilerin bilgileri toplanır ve ürün ya da hizmete karşı ilgi uyandırılır. Ayrıca potansiyel müşteri kazanımı için de etkili bir yoldur.

Tahsilat Yönetimi

Bir işletmenin ve bireyin alacaklı olduğu borcu takip etmesi veya ödemeyi yapabilmesi için de outbound çağrı merkezi tercih edilebilir.